zmenšiť zväčšiť text
Články
 • Protestná akcia v Bratislave sa uskutoční

  September 15th,2015 Posted in Články, Prečítali sme

  stopNapriek obštrukciám štátnych orgánov Slovenskej republiky a snahám zabrániť vyjadrenie nesúhlasu s presunom a prítomnosťou amerických vojsk na Slovensku, protestná akcia pred Ministerstvom obrany SR 16.septembra 2015 sa uskutoční od 16.hodiny.

  Komunistická strana Slovenska podporuje organizátorov zhromaždenia a vyzýva všetkých odporcov americkej agresívnej politiky, americkej rozpínavosti, odporcov zavlečenia Slovenskej republiky do amerických vojenských dobrodružstiev na celom svete, aby prišli podporiť protest a vyjadriť odpor prítomnosti amerických vojsk na Slovensku.

  Len masovým a viditeľným odporom môžeme ukázať svoj nesúhlas so servilnou proamerickou politikou, ktorú kedysi začala tvoriť hrstka zapredancov, odrodilcov a zradcov slovenských záujmov a v ktorej zotrvali aj ďalšie vlády a parlamenty Slovenskej republiky. Naša história, geografické postavenie i záujmy nášho ľudu sú jasnými argumentami na to, kde je miesto Slovenskej republiky a ako vidíme našu budúcnosť.

  Príďte podporiť protest proti tomu, aby na území Slovenska operovali vojska armády, ktorá má za sebou množstvo agresii, hromadu obeti a preliatej krve.

  Sekretariat KSS

Copyright © 2012 KROKY. All rights reserved. TOPlist