zmenšiť zväčšiť text
Články
 • Už v tomto štáte niet naozaj nikoho, kto by ochránil symboly štátu a zvrchovanosti pred neustálymi útokmi?!

  Marec 6th,2017 Posted in Články, Komentáre, Publicistika

  jalal-suleiman01Prvý prezident Slovenskej republiky Michal Kováč zomrel a zanechal za sebou tri do očí bijúce ohavnosti. Odišiel “so slzami v očiach” na televíznej obrazovke v reakcii na únos svojho syna (pričom zavlečenie, ktoré bolo a je neustále kontroverzné je niečím úplne iným, no médiá si budú húsť neustále len a len to svoje) presne tak, ako to robí dnes matka nebohého Róberta Remiáša. Tá ale má prečo. Jej milovaný syn je nebohý, no podvodník Kováč ml. bol živým a prezident (otec) o tom dobre vedel.

  Odišiel s veľkým výkrikom na vozíku, pričom sa rozkrikoval, že nemá na lieky. Jeho výkriky boli trestuhodným klamstvom a falošným žobraním z postu ex-prezidenta. Nakoniec, bol jedným z tých, ktorí sa pričinili o katastrofálnu situáciu v zdravotníctve. Takže aj keby si spravodlivo sťažoval, sťažoval by si iba na seba. Odišiel potom ako udelil synovi prezidentskú milosť. Uznáte, že je to naozaj veľká ohavnosť. Hovorí sa, česť jeho pamiatke. Ale nebojím sa povedať, že i hanba.

  Na jeho pohrebe sa stretli všetky supy vtedajšej VPN, kde po prvýkrát vystúpil na verejnosti “Che Guevara” chorobnej západnej demokracie Pavol Demeš, a to ako rytier spravodlivosti. Nezabudol, samozrejme, znova nahryznúť hnilé jablko prostredníctvom staronovej kauzy Mečiarových amnestií. Po novom, a niet divu, nemajú už ani vládnuci sociálni demokrati pokračovať v odvolávaní amnestií. Ide im iba o to, aby to bolo “v súlade s ústavou…” V skutočnosti nemal Róbert Fico pôvodne s ich anulovaním žiadny problém. No jeho vzostup po páde Mečiara bol budovaný na tom, že odmietol myšlienku zrušenia amnestií, čím získal Mečiarových oligarchov na svoju stranu a predovšetkým hlasy naivných voličov. Dnes je však o tieto hlasy oveľa nižší záujem, ako kedysi.

  A čo úbohá rodina Róberta Remiáša? Tá má právo poznať pravdu! Štát jej toto kruté poznanie prostredníctvom generálnej prokuratúry nesmie odoprieť! Nie je mi však vôbec jasné, akú má táto kauza súvislosť s amnestiami Vladimíra Mečiara… Iste, pochopiť to nemusí byť vôbec dôležité. Dôležité je podkopávať autoritu štátu a štátnych inštitúcií.

  Prečo to vôbec robia a prečo nám to vôbec vadí?

  Toľko spomínané amnestie sú úzko späté s Kováčovými omilosteniami. Prvé udelil prvý prezident a druhé druhý výkonný prezident.

  Obaja aktéri stelesňovali obidve krídla vtedajšej VPN, zabezpečujúcej podvod na občanoch Slovenskej republiky a viedla všetky novodobé podvody. Jedným z dvoch hlavných prúdov tejto zločineckej organizácie kráčali smerom k deklarácii samostatnosti prostredníctvom veľkého rabovania spoločného majetku občanov SR. Druhý prúd tejto organizácie išiel inou cestou a chopil sa moci neskôr s omnoho rozsiahlejšími tendenciami k rabovaniu. Zapojil nás do organizácie pozostávajúcej z “osobností” bez chrbtovej kosti, akou je NATO. Povolili nálety amerických bombardérov na slovanské národy v Juhoslávii (termín “humanitárne bombardovanie” je snáď už každému známy, vymyslel ho tiež “Slovan”, Václav Havel – týmto by som chcel pozdraviť všetkých havlofilov) a doslova zapriahli slovenských vojakov ako obetné baránky prostredníctvom ich nasadenia v službách Severoatlantickej aliancie vo vojnovom konflikte v Iraku v roku 2003. Sú to práve a len tí, čo odovzdali moc do rúk medzinárodných korporácií a rozpredali slovenskú pôdu po tom, ako uvrhli svojich občanov do priameho otroctva. Zástupcovia tejto línie dnes ronia krokodílie slzy na pohrebe prvého prezidenta Slovenskej republiky a v kinách obchodných domov zastupujúcich rýdzo medzinárodný kapitál!

  Táto kauza s podvodníkom Kováčom ml. a Mečiarove amnestie nie je našou kauzou, vážení spoluobčania! Je kauzou dvoch mafiánskych plukov armády zastúpenej zločincami s pôvodným názvom Verejnosť proti násiliu. Násiliu. PROTI. Aká to irónia… Zavlečenie, ak už chceme byť čo najpresnejší, Kováča mladšieho a smrť mladého policajta boli prípadmi týkajúcimi sa týchto organizácií. Udalosťou, bezprostredne sa nás týkajúcou je zavraždenie milióna nenarodených občanov Slovenska za posledných 27 rokov, kvôli biede spôsobenej drancovaním majetku spoločnosti. Nás všetkých sa týka problém rozvrátených rodín, a tu je problém spôsobený materiálnymi neistotami súčasného systému. Nás všetkých sa týka nedostatok pracovných príležitostí či zvýšená kriminalita a pracujúca chudoba. VPN zabezpečila (nožík sa mi otvára vo vrecku, keď píšem toto slovo), obidvoma jej líniami to, že Západ nás odzbrojil, ochromil, urobil bezbrannými a postavil nás pred hlavne svojich zbraní. Vytrhol nám náš vlastný majetok z rúk a vykríkol: “Na panské!!!” Po anglicky, po nemecky, po.. iba nie po slovensky. Vyžadujú od nás hltanie historických mystifikácií, nazeranie do krivých zrkadiel, vieru v sebaklam a nanebovzatie zlosynov i prostredníctvom filmov v kinách, akým je napr. ten o únose syna prvého prezidenta “našej” republiky. Nevinného hada na prsiach s úlisnou tvárou. Nech žije republika, priatelia! Nech žije zdravý rozum!

  Jalal Suleiman

Copyright © 2012 KROKY. All rights reserved. TOPlist